• Festivalio Žalias Ošas 2022 afiša

  Augintinio vazone eisena nuo Teatro aikštės

  Visi renkamės su savo augintiniais vazone 🪴🪴🪴 Anikės aikštėje (https://goo.gl/maps/Agmc3335tT2ynYkT9). 
  Pantomimos teatras A nuo Anikės aikštės iki Senojo turgaus ves iškilmingoje eisenoje, grojant diksilendui Five piece jazz band ir drebant senamiesčio langams.
  Senajame turguje (https://goo.gl/maps/zNkE8Djn1HbTdEdH9 ) lauks nedidelės atidarymo iškilmės ir atsineštais augalais puošime sceną. Vaikų laukia edukacijos. Turguje vyks Parodos

 • Poetiniai skaitymai „GINČAS. Bet čia priėjo Augintinis ir tarė...“ Daugiau informacijos >>

 • Dainuojamosios poezijos ir bardų koncertas

  Girlsgauzen (Ukraina), Reinis Jaunais (Latvija), „Очеретяний кіт“ (Ukraina), BeTwins (Ukraina), Darius Žvirblis (Vilnius), Agota Ago (Vilnius), Jonas Baltokas ir JieDu (Klaipėda), Alvydas Stalaučinskis (Klaipėda), Justinas Žilinskas (Vilnius), Lukas Norkūnas (Vilnius), Dovilė Karpiūtė (Šiauliai), grupė KOPA (Vilnius), Jonas Bagdonavičius (Vilnius), Aldona Stankutė (Vilnius), Justina Kaminskaitė (Vilnius), Darius ir Rytas (Raseiniai), Domilė Kirstukaitė (Rokiškis)
  Daugiau informacijos >>

 • Uždarymas

Poetiniai skaitymai festivalyje „ŽALIAS OŠAS 2022“
Foto: Martynas Jankevičius

Dainuojamosios poezijos festivalio “ŽALIAS OŠAS” skaitymų  valanda Turgaus aikštėje birželio 18 d. (šeštadienį)  15 val. 

SKAITYMUOSE DALYVAUJA:

Liutauras Degėsys, Luana Mass, Rūta Ju, Tomas Drukteinis, Sigitas Benetis, Alvydas Stalaučinskis, Sondra Simana, Dominykas Matulionis, …

Nenustebkite, jei, jums įsijautus, prieis Augintinis ir tars: “Kas žalias geltonuoja, kas raudonas žaliuoja, o kas laimingas padebesiais skraido ir vaivorykštę laižo”, tai ir bus jūsų poetinio pasirodo galas.

Jei dar būsite nenusigalavęs, sėskite aikštės kampe ir pardavinėkite čia pat sukurtus eilėraščius po 1 eurą: pirkėjas pasako temą ir 2 žodžius, o jūs per kelias minutes sukuriate eilėraštį, dailiai užrašote ir parduodate kaip pomidorą ar bulvę. 

 

Truputis istorijos iš Ošo skaitymų: 

Poetinė šarada „TREČIAS SKAITO“ / Baltas Ošas '21